Medlemmer i Landdistriktsrådet

Landdistriktsrådet består af følgende medlemmer i Jammebugt Kommune:

Moseby Luiese Riis luieseriis@gmail.com 28601079
Tranum Lisa Kronborg Sørensen lisaksoerensen@gmail.com 51742444
Ingstrup Ole Nørgaard ole@ingstrup.dk 20883204
Kaas Flemming Dahl Jensen fdahlj@stofanet.dk 22113380
Thorup - Klim Pernille miller pernille_miller@hotmail.com 24404408
Trekroner Sanne Pedersen Sanneogrene8@gmail.com  20773276
Fjerritslev Palle L. Nielsen pln@fri-fugl.com 22961970
Birkelse-Ryaa Preben Dalgaard prebendalgaard@gmail.com  50889358
Pandrup Rikke  Lodberg Rikke.lodberg@stofanet.dk 28699229
Halvrimmen Marianne Hollner mariannehollner@gmail.com 60126510
Ørebro Kim Kjeldsen doritkim@gmail.com  40803270
Skovsgaard Jenny Holm Hviid jennyhviid@gmail.com 41298336
Nørhalne Inge Pedersen Inge-p@mail.dk  23610047
Biersted Henrik Leding Skøtt popshoppen@gmail.com 60607002
Blokhus - Hune Poul Andersen Poanders1@gmail.com  20641450
V. Hjermitslev Karen Sørensen 0303angelique@gmail.com 51741314
Saltum Anni W. Stonor stonor@os.dk 40981796
Arentsminde Kirsten Buhl Christensen Buhler2204@gmail.com  29282116
Hjortdal Anne Thorbjørn Kristensen thorbjoern72@hotmail.com 51514215
Sdr. Saltum Natalie Albrechtsen natmaralb@hotmail.com 24451364
Aabybro Flemming Krogh f.krogh11@gmail.com 30110051
Øland Hanne Kodal Sørensen Hanne.kodal@gmail.com 40516669
Brovst Maria Anne Appel  Maria-appel@hotmail.com  25217200
Gjøl      
Politiker Helle Bak Andreasen hba@jammerbugt.dk  
Politiker Christian Hem nhe@jammerbugt.dk  
Politiker Mariane Andersen aia@jammerbugt.dk  
Politiker Winnie Aakjær waa@jammerbugt.dk  
Politiker Lisbet Heikendorff Emmery liy@jammerbugt.dk  
Kulturelt Samvirke Karsten Højen  Karsten-hojen@store-kassa.dk  
Folkeoplysningsudvalget Per Christensen pc@nordfiber.dk  

 

Opdateret 12-11-2019

Landdistriktsudvikling i Jammerbugt Kommune

Lars Haagensen - Tlf. 72 57 74 54 - Mobil 41 91 24 54 - lah@jammerbugt.dk

Anne Kristensen - Tlf. 72 57 89 87 - Mobil 41 91 28 97 - qak@jammerbugt.dk